CWR29FB475KBDZ
MFR.Part #
CWR29FB475KBDZ
JLCPCB Part #
C7238200
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 1uA 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS