CWR29FB475KBCZ
MFR.Part #
CWR29FB475KBCZ
JLCPCB Part #
C6152150
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 2.2Ω 4.7uF ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS