CWR29DK106KBEZ
MFR.Part #
CWR29DK106KBEZ
JLCPCB Part #
C6497532
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 1Ω 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors