CWR29DC226KBDZ\W
MFR.Part #
CWR29DC226KBDZ\W
JLCPCB Part #
C5982423
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 22uF 6V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors