CWR29DC106KDEA\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29DC106KDEA\W
JLCPCB Part #
C5982417
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 1Ω 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors