CWR29CB685KBCZ
MFR.Part #
CWR29CB685KBCZ
JLCPCB Part #
C6893728
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2Ω 4V 6.8uF ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS