CWR29CB106KBDZ\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29CB106KBDZ\TR
JLCPCB Part #
C5982398
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10uF 1uA 4V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS