CWR19KH335KBEB\TR
MFR.Part #
CWR19KH335KBEB\TR
JLCPCB Part #
C6548817
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 25V 3.3uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors