CWR19KC156KBGB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR19KC156KBGB
JLCPCB Part #
C1658438
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 15uF 25V ±10% 2711 Tantalum Capacitors