CWR19JC685KCEZ
MFR.Part #
CWR19JC685KCEZ
JLCPCB Part #
C6497318
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 20V 2uA 5Ω 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors