CWR19JC226JBGZ
MFR.Part #
CWR19JC226JBGZ
JLCPCB Part #
C1659166
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 20V 22uF ±5% 2711 Tantalum Capacitors