CWR19JC106KBEZ
MFR.Part #
CWR19JC106KBEZ
JLCPCB Part #
C5586843
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 2uA 5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors