CWR19JB335KBDZ
MFR.Part #
CWR19JB335KBDZ
JLCPCB Part #
C6167779
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3.3uF 6Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS