CWR19HK685KBEZ
MFR.Part #
CWR19HK685KBEZ
JLCPCB Part #
C7125900
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 3Ω 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors