CWR19HK106KCEZ\TR
MFR.Part #
CWR19HK106KCEZ\TR
JLCPCB Part #
C6167769
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors