CWR19HH156KBEZ
MFR.Part #
CWR19HH156KBEZ
JLCPCB Part #
C6497260
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 15uF 2uA 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors