CWR19HB475KBCZ
MFR.Part #
CWR19HB475KBCZ
JLCPCB Part #
C7125823
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS