CWR19FK106KBEZ
MFR.Part #
CWR19FK106KBEZ
JLCPCB Part #
C6893428
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors