CWR19FH475JCCZ\TR
MFR.Part #
CWR19FH475JCCZ\TR
JLCPCB Part #
C6167694
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.7uF 5.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors