CWR19FH106KCCZ
MFR.Part #
CWR19FH106KCCZ
JLCPCB Part #
C5586694
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors