CWR15FK684KBLZ
MFR.Part #
CWR15FK684KBLZ
JLCPCB Part #
C7237784
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 500nA 680nF ±10% 0603 Tantalum Capacitors