CWR15FK684KBLC\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR15FK684KBLC\TR
JLCPCB Part #
C6151849
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 500nA 680nF ±10% 0603 Tantalum Capacitors