CWR15FK475JCRB\TR
MFR.Part #
CWR15FK475JCRB\TR
JLCPCB Part #
C5642867
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 500nA 6Ω ±5% 0805 Tantalum Capacitors