CWR15FK106MCRC\TR
MFR.Part #
CWR15FK106MCRC\TR
JLCPCB Part #
C7125699
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors