CWR15DK476KCAB
MFR.Part #
CWR15DK476KCAB
JLCPCB Part #
C6495027
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.8uA 47uF 4Ω 6V ±10% 1206 Tantalum Capacitors