CWR15CK686KBAB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR15CK686KBAB\TR
JLCPCB Part #
C5586529
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2.7uA 4V 68uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors