CWR11NK475KBB\TR
MFR.Part #
CWR11NK475KBB\TR
JLCPCB Part #
C5586515
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors