CWR11NK335JBC
MFR.Part #
CWR11NK335JBC
JLCPCB Part #
C6495012
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 2Ω 3.3uF 50V ±5% 2917 Tantalum Capacitors