CWR11NK225KBB
MFR.Part #
CWR11NK225KBB
JLCPCB Part #
C6495004
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 2.2uF 2.5Ω 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors