CWR11NH105JBC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11NH105JBC
JLCPCB Part #
C5642763
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 6Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors