CWR11NC475MB
MFR.Part #
CWR11NC475MB
JLCPCB Part #
C7125635
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors