CWR11NC475KBC
MFR.Part #
CWR11NC475KBC
JLCPCB Part #
C5586414
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors