CWR11NC474JB\TR
MFR.Part #
CWR11NC474JB\TR
JLCPCB Part #
C5979526
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 470nF 500nA 50V 8Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors