CWR11NC335JBB
MFR.Part #
CWR11NC335JBB
JLCPCB Part #
C6543250
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 2Ω 3.3uF 50V ±5% 2917 Tantalum Capacitors