CWR11NC225JB
MFR.Part #
CWR11NC225JB
JLCPCB Part #
C5586375
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 2.2uF 2.5Ω 50V ±5% 2917 Tantalum Capacitors