CWR11NB334KBC
MFR.Part #
CWR11NB334KBC
JLCPCB Part #
C6494919
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 330nF 500nA 50V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS