CWR11MK685JBB\TR
MFR.Part #
CWR11MK685JBB\TR
JLCPCB Part #
C6167498
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±5% 2917 Tantalum Capacitors