CWR11MK475JBB
MFR.Part #
CWR11MK475JBB
JLCPCB Part #
C7120333
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1.7uA 35V 4.7uF ±5% 2917 Tantalum Capacitors