CWR11MK335KCB\TR
MFR.Part #
CWR11MK335KCB\TR
JLCPCB Part #
C7120327
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 2.5Ω 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors