CWR11MC685KCA
MFR.Part #
CWR11MC685KCA
JLCPCB Part #
C6494812
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors