CWR11MC475KCA\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11MC475KCA\W
JLCPCB Part #
C5642583
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1.7uA 35V 4.7uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors