CWR11MC225KCB
MFR.Part #
CWR11MC225KCB
JLCPCB Part #
C5979322
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 35V 800nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors