CWR11MC105MCA
MFR.Part #
CWR11MC105MCA
JLCPCB Part #
C7120175
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors