CWR11KK475MB
MFR.Part #
CWR11KK475MB
JLCPCB Part #
C5609001
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 2.5Ω 25V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors