CWR11KK475JBB
MFR.Part #
CWR11KK475JBB
JLCPCB Part #
C5979202
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 2.5Ω 25V 4.7uF ±5% 2312 Tantalum Capacitors