CWR11KK156KCB
MFR.Part #
CWR11KK156KCB
JLCPCB Part #
C5642477
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.8uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors