CWR11KH156KBC
MFR.Part #
CWR11KH156KBC
JLCPCB Part #
C7238563
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.8uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors