CWR11KH106MCA
MFR.Part #
CWR11KH106MCA
JLCPCB Part #
C5586082
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors