CWR11KH106MBB\W
MFR.Part #
CWR11KH106MBB\W
JLCPCB Part #
C6494736
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors