CWR11KC685JBC
MFR.Part #
CWR11KC685JBC
JLCPCB Part #
C5586074
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 1.7uA 25V 6.8uF ±5% 2917 Tantalum Capacitors